כל מה שחשוב לדעת לגבי שירותי מנעולן באיזור תל אביב-חולון

כל מה שחשוב לדעת לגבי שירותי מנעולן באיזור תל אביב-חולון

כל אחד מאיתנו נעזר לפחות פעם אחת בחיים בשירותי מנעולן. אלו מאיתנו שנתקעו מחוץ לבית בלי מפתח, אלו מאיתנו שאיבדו את המפתח באמצע הרחוב וחוששים שמישהו ימצא אותו ויפרוץ וגם אלו שהמפתח היה איתם לאורך כל הזמן, אבל תקלה בדלת מנעה מהם להשתמש בו ולפתוח את הדלת. שירותי מנעולן נפוצים בכל רחבי הארץ והעולם, אך במאמר הקרוב נתמקד בנושא שירותי מנעולן בתל אביב והסביבה.

שירותי מנעולן – בכל יום ובכל שעה

אחד מתנאי הסף שמנעולנים צריכים לעמוד בהם, הוא הזמינות המיידית ללא תלות ביום, שעה או מזג אוויר. מנעולנים שאינם עומדים בתנאי הסף האלו, מראש יוכלו למשוך אליהם כמות לקוחות פחותה, היות ושעות העבודה שלהם מוגבלות והם אינם זמינים להגיע בכל רגע שצריך אותם. בין אם מדובר על מנעולן בחולון ובין אם על מנעולן במקומות אחרים – הזמינות היא במקום הראשון.

מה עוד חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותם אליי הביתה?

מנעולן צריך לקחת מחיר הגיוני עבור השירות שלו, ולכן המחיר הוא דבר שתצטרכו לבדוק מראש. אנחנו ממש לא אומרים שאתם צריכים לעמוד עכשיו מחוץ לבית ולפצוח בסקר אדיר על עשרות מנעולנים, אבל מומלץ בהחלט לבדוק עם שניים או שלושה מנעולנים את התעריף שלהם, ורק אז לבחור בזה שיבצע עבורכם את העבודה.

שירותי פריצה באיזור חולון והמרכז

חשוב לזכור כי מנעולן בחולון ובכלל באיזור ת״א והמרכז הוא מבוקש מאוד. היות וגם תל אביב וגם חולון הן ערים מיושבות גם במשפחות צעירות, גם באנשים מבוגרים וגם בעשרות סטודנטים שמבקשים לגור בסמוך למוסד הלימודים שלהם, הסיכוי לקבל טלפון לעבודה מיידית הוא גבוה ביותר, גם בשעות הבוקר, גם בשעות הצהריים וגם בשעות הערב והלילה.

טיפים נוספים לבחירת שירותי מנעולן

מעבר לעניין המחיר אותו הזכרנו קודם לכן, מומלץ לבדוק דברים נוספים. נסו להבין דרך שיחת הטלפון האם מדובר במנעולן נחמד או במנעולן עצבני, האם מדובר על מנעולן סבלני או על מנעולן לחוץ. ברגעים המלחיצים שאתם עומדים בהם גם ככה, כדאי שיהיה לצידכם מישהו חייכן ואדיב שישמח לבצע עבורכם את העבודה.

מעבר לזה, נסו לחפש לפחות שתיים או שלוש המלצות באינטרנט על המנעולן שאיתו סגרתם שיגיע אליכם, כדי שתדעו שאתם נמצאים בידיים טובות ואמינות.

כמה זה עולה?

שירותי מנעולן מתחלקים לכמה חלקים, כשבעיקרם מתייחסים לשירותי החלפת צילינדר ושירותי פריצה לבית. כך, למשל, המחיר הממוצע להחלפת צילינדר עומד על כ-470 ש"ח, כך שאם הצעת המחיר שלכם נעה סביב המחיר הזה, דעו שהוא הוגן וסביר.

לעומת זאת, מחירה הממוצע של פריצת דלת שנטרקה עומד על כ-175 ש"ח, פריצה של מנעול ישן תעמוד על מחיר ממוצע של כ-240 ש"ח, פריצה של דלת עץ תעמוד על מחיר ממוצע של 247 ש"ח וכו'.

אהבתם? איזה כיף, עכשיו ספרו לחברים :)

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יוחנני

יוחנני

גם זה יכול לעניין אותך: