מתי יש צורך להחליף את צירי הדלתות ?

מתי יש צורך להחליף את צירי הדלתות ?

כאשר אתה מבין שצריך להחליף את צירי הדלת, יש לחשוב על מספר דברים. תחילה עליך להחליט אם עדיף לתקן אותם או להחליף אותם. אם תחליט לתקן אותם, עדיין תוכל למצוא כמה עסקאות טובות, אם תחפש בזהירות.
כאשר אתה מחליף את צירי הדלת הישנים בחדשים, הקפד למדוד את הפתח לפני רכישת החלק. מסגרת הדלת החדשה עשויה להיות באותו גודל וסגנון כמו הישנה, ​​אך החורים או החריצים עשויים להיות שונים. יהיה עליך לקדוח מחדש כל חור קטן לפני הוספת הצירים החדשים.
רוב בתי המלאכה לא יוכלו להגיד לך כמה שנים צירי הדלת צריכים להחזיק מעמד. עם זאת, אם יש לך אמצעי בקרת איכות כלשהם, הדבר ישפיע על אורך החיים. לכן, עליך להחליף אותם בהקדם האפשרי. עם זאת, יש לעשות זאת בזהירות מכיוון שזה עלול לגרום לך לבעיות גדולות בהמשך.

החלפת צירי הדלתות -סוגי צירים

אם אתה צריך להחליף את צירי הדלת, עליך לשקול את סוג הצירים המשמש. ברוב הדלתות המודרניות יהיו צירים רכובים. בשביל זה תצטרך להשיג את החדשים. הצירים האלה נראים נחמדים מאוד, אך הם מועדים יותר לחלודה מאשר אלה הישנים.
אם אינכם רוצים להחליף את הצירים הישנים בחדשים, תוכלו פשוט לצבוע אותם בצבע עץ. זה יגרום להם להיראות כמו חדשים. כמובן שאם יש לך את הציר הישן אתה יכול גם לשייף אותו ולצבוע אותו מחדש. הקפד לא להשאיר פער בין שני הצירים. זה ימנע מהעץ להירקב.
לפני שתתחיל לתקן את הציר הישן עליך לוודא שאין נזק נוסף. ניתן לעשות זאת על ידי בדיקת הברגים וכל חלקים אחרים שניזוקים. אם אתה רואה משהו שבור, עליך לפעול מיד. אם תחכה כמה ימים הבעיה עדיין תהיה קיימת. עדיף לתקן את הבעיה לפני שהיא תחמיר.
לחץ על הקישור למידע נוסף והזמנת איש מקצוע: אביתר תיקון דלתות

החלפת צירי דלתות בדרך הנכונה

לאחר שבדקת את הצירים עליך לוודא שניקית את החלק של הדלת עליה יותקן הצירים. ברוב המקרים תגלו שהעץ על הדלת יתעקם אם הוא לא מנוקה כראוי. המשמעות היא שהצירים החדשים לא יתאימו כראוי לדלת. אם העץ יתחיל להתעוות יהיה קשה יותר להרכיב את הדלת בחזרה. השתמש בדבק עץ באיכות טובה כדי לתקן את הדלת במקומה.
אם הצירים שלך נשחקו קשות, או אם אתה מגלה שהם חלדו, עליך להחליף אותם בהקדם האפשרי. כאשר אתה קונה צירים אתה בדרך כלל צריך לרכוש אותם עם החומרה וההוראות. המשמעות היא שתצטרך להבין כיצד להתקין אותם בעצמך אם אינך רוצה לשלם כדי לבצע אותם. הרבה יותר טוב לשכור מישהו שיעשה את העבודה בשבילך. אם תוכל למצוא חבר טוב בעבודות אלו תחסוך לעצמך הרבה זמן וכסף.
מתי יש צורך להחליף את צירי הדלתות ?

האם לתקן או להחליף?

לאחר שקנית צירים חדשים, יהיה עליך להחזיר אותם לחנות החומרה המקומית שלך ולנסות לברר כיצד לתקן את אלה שיש לך. אם תגלה שהם ישנים מדי לתיקון, תצטרך להשיג חדשים. עליך לבדוק היטב כל חלק בציר לפני שתנסה לוודא שהכל עדיין תקין. אם אינך יכול לקבוע איזה חלק צריך להחליף, עליך לעיין במדריך ההוראות. אם אינך יודע כיצד לבצע את כל התיקונים בעצמך, עליך לפנות לאיש מקצוע שיבצע זאת עבורך.
חלק מהדברים שתצטרך לקחת בחשבון בבדיקה כדי לראות איזה סוג של צירי דלתות אתה צריך הם החומר ממנו הם עשויים. לדוגמה, צירי ניקל עשויים בדרך כלל מנחושת. לרוב הם קלים יותר מכיוון שהם חלולים בפנים.

האם להזמין איש מקצוע?

עליך לוודא שיש לך מספיק משקל בכדי להרים את הציר מהצירים ליעדו. חנות החומרה המקומית שלך צריכה לכלול את המידע הזה עבורך. אם הם לא עושים זאת, תצטרך לעשות קצת מחקר באינטרנט.
כשזה מגיע להחלפת צירי דלתות כדאי לזכור שחלקן הרבה יותר קלות מאחרים. אתה צריך שיהיה לך את כל הכלים שלך בהישג יד לפני שתעשה את העבודה הזו. זה יחסוך לך הרבה זמן ויוודא שאתה מסוגל להשלים את המשימה כראוי. אם אינך בטוח כיצד לבצע תיקון, עליך לשקול להתקשר לאיש מקצוע שיבצע זאת עבורך.

אהבתם? איזה כיף, עכשיו ספרו לחברים :)

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יוחנני

יוחנני

גם זה יכול לעניין אותך: