ארוחות שף פרטיות בתל אביב והמרכז

בתיאבון.

אם אתם מאוהבי הקולינריה, אם אתם מאוהבי אוכל טוב וכל מה שמתלווה אליו, אתם מחלק מקבוצה שהולכת וגדלה בשנים האחרונות.

אוכל הוא כבר מזמן לא רק בשביל לשרוד ולהתקיים אלא הרבה יותר מזה, ולמעשה ההתעסקות בו היא כבר טרנד של ממש שנראה שלא יעזוב אותנו עוד שנים ארוכות.

אוכל טוב יכול להיות מענה למצבי רוח שונים, הוא יכול להיות מנחם, יכול להיות משמח, יכול להיות נוסטלגי ויכול להיות מסקרן, ואתם אתם רוצים ארוחה טובה כזו שתהיה גם חווייתית, אין כמו ארוחות שף פרטיות בתל אביב והמרכז, ארוחות כיפיות שמתאימות לכל פורום שהוא כמעט.

25 שנה

אהבה לאוכל ולמטבח

למי זה מתאים?

אז למי מתאימות ארוחות שף פרטיות בתל אביב והמרכז? לכל אחד ולכל אירוע. זו יכולה להיות ארוחה רומנטית שאתם רוצים להפתיע בה את בן או בת הזוג, אבל רוצים שהיא תהיה אחרת, מיוחדת יותר ומרגשת יותר, ארוחה זוגית לרגל יום נישואין, יום הולדת או לציון כל תאריך אחר.

זו יכולה להיות הפתעה לחבר טוב לרגל אירוע כלשהוא או סתם כי מתחשק, אפשר לתת אותה כמתנה להורים או לבני משפחה, היא מתאימה למפגש חברים מעניין או לכל דבר אחר. ארוחת שף פרטית היא משהו לא שגרתי, משהו שלא עושים כל יום והיא בהחלט יכולה להשאיר טעם של עוד.

למה ארוחות שף פרטיות הולכות והופכות לפופולאריות יותר ויותר בשנים האחרונות? כי הן משלבות את מה שכולנו אוהבים – אוכל טוב, יחד עם חוויה ומפגש עם מומחה קולינרי. ארוחת שף יכולה להיות במיקומים שונים, היא יכולה להיות בביתו של השף או בכל מקום אחר מטעמו, כך שכל מה שיש לכם לעשות הוא להניע את הרכב ולנסוע, ויכולה להיות בבית שלכם כשהשף מגיע אליכם והוא יציע לכם בדרך כלל שתי אופציות, אירוח מלא או חלקי.

אירוח מלא זה אומר כמובן השף עצמו שיבשל אצלכם והוא יביא איתו את כלי הבישול, כלי ההגשה וכמובן מלצרים, ואירוח חלקי זה אומר שהוא מגיע אליכם רק עם חומרי הבישול וללא המלצרים, ואתם אלו שתספקו לו את כלי הבישול וכלי ההגשה.

ארוחת שף היא חווייתית ומיוחדת כי כל אחד אוהב שמבשלים לו, ותמיד מעניין יותר לראות שף מלהטט בין הסירים ומקפיץ במחבתות את מה שתאכלו עוד מעט.

היא יכולה להיות בקונספט של בישול בלבד מצד השף, כך שאתם תהיו המלכים שעושים ומגישים בשבילם, ויכולה להיות בקונספט של סדנה כך שאתם תהיו חלק מהתהליך, אתם תלמדו ותשתתפו ויחד עם השף תכינו ארוחה מענגת במיוחד.

חוויה בלתי נשכחת

צרו קשר

יוחנני

הרצל 8, תל אביב

אם אתם רוצים לדעת יותר על ארוחת שף מיוחדות לכל אירוע ולכל פורום שהוא, הגעתם אל המקום הנכון. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם!

הזמינו עכשיו

עקבו אחרינו אונליין

כתבות מעניינות